« Svibanj 2024 »

Autor: GORAN PLAFTAK, 20. 2. 2013.

Nakon uvida županijskog povjerenstva u rezultate natjecanja iz kemije za osnovne škole te pregleda istih utvrdila se ljestvica poretka. Prema podacima koji su dostavljeni županijskom povjerenstvu ukupno se u obje kategorije (sedmi i osmi razred) natjecalo 135 učenika (91 učenik sedmih i 44 učenika osmih razreda) iz 25 škola Međimurske županije.

Na županijsko natjecanje pozvano je ukupno 25 učenika sedmih te 18 učenika osmih razreda. Županijsko natjecanje održat će se 15. ožujka 2013. godine u OŠ Orehovica. Pismena provjera znanja započinje u 10:00 sati, a okupljanje učenika i mentora predviđeno je za 9:00 - 9:15.

Od učenika naše škole plasman na županijsko natjecanje iz kemije izborio je Luka Vinković. Na školskom natjecanju imao je treći rezultat. Želimo mu puno uspjeha u Orehovici.