Aktivnosti učenika

Primanje roditelja:

- utorak i četvrtak

od 15,30 do 16,30 sati.

Ispis statistike od 3. 1. 2012.

Autor: Irena Šestak, 10. 9. 2020.

Humanitarna grupa naše škole  ''Mijenjam sebe, mijenjam svijet '' nastavlja s radom i ove školske godine. I dalje kroz cijelu godinu prikupljamo plastične čepove za oboljele od leukemije i limfoma, kao i stare deke, posteljinu, stare ručnike i hranu za pse za azil Prijatelji Čakovec. Isto tako, do kraja 9. mj. za Crveni križ prikupljamo hranu , higijenske potrepštine i odjeću (pretežno dječju) . Nastavljamo prikupljati donacije u razredne kutijice za UNICEF-ov projekt ''Škole za Afriku'' (za obrazovanje djece). Ukoliko imate nešto od navedenog i želite donirati, ostavite na ulazu škole u prostoru humanitarne grupe. Od srca hvala!