« Svibanj 2024 »

Autor: GORAN PLAFTAK, 14. 2. 2013.

Članovi Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti upoznali su jučer mlade informatičare nagrađene na međunarodnim natjecanjima i čestitali su njima i njihovim školama, organizatorima i voditeljima timova na postignutom izvanrednom uspjehu.

Iz OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu pozvan je učenik Nikola Pintarić, osvajač srebrne medalje na VI. juniorskoj olimpijadi koja je od 9. do 15. kolovoza 2012. održana u Ohridu u Makedoniji. Nikola je danas učenik 1. razreda XV. Gimnazije u Zagrebu.