Autor: Maja Barbić, Milana Gašparović, 19. 11. 2011.

Povodom obilježavanja Mjeseca hrvatske knjige naša je škola organizirala četvrti po redu Sajam knjiga koji se održao  u četvrtak, 17. studenog 2011. godine ispred školske knjižnice.

Učenici su mogli zamijeniti svoje knjige za knjige drugih učenika po principu besplatne razmjene (knjiga za knjigu). Ovom akcijom skrenuli smo pozornost na važnost čitanja i očuvanja knjiga. Razmjena je prošla vrlo uspješno, a mnogi učenici otišli su kućama bogatiji za neke nove naslove.