Dragi učenici, roditelji, poštovani djelatnici Škole

Ravnatelj: Mladen Beuk, dipl.ing.

Pozdravljam Vas j u nadi da ćemo zajedno i dalje nadaleko promovirati ime naše škole.

U mojoj viziji škole želim vidjeti stotine radosnih učenika koji s osmijehom ulaze u školu i kolege učitelje koji s entuzijazmom prenose znanje.

Dragi roditelji, želim da izgradimo veoma kvalitetnu suradnju jer smatram da ste vi vrlo važan čimbenik u funkcioniranju naše škole. Imamo vrlo kvalitetne, odgovorne i kreativne učitelje, te ćemo našim učenicima omogućiti razvoj, napredovanje i stjecanje kompetencija potrebnih u daljnjem životu. Zajednički nam je cilj da škola zadovolji sve potrebe naših učenika i da našim učenicima bude drugi dom.

Dragi učenici, želim Vam ugodan boravak u našoj školi te poručujem da već od prvog dana počnete graditi mostove prijateljstva, tolerancije, odanosti, poslušnosti i marljivosti.