« Siječanj 2019 »

Primanje roditelja:

- utorak i četvrtak

od 15,30 do 16,30 sati.

Ispis statistike od 3. 1. 2012.

Prvi dan nastave uz zabavu i smijeh
Autor: milana gašparović, 7. 9. 2017.

Nakon dugog ljetnog odmora ponovno smo zajedno u novoj školskoj godini. U jutarnjoj smjeni za učenike predmetne nastave pripremljena je topla dobrodošlica kratkim glazbeno-recitatorskim programom. Nazočnim se učenicima i učiteljima prigodnim riječima i željama za što boljim uspjehom obratio ravnatelj Mladen Beuk.

Prvi nastavni dan za učenike razredne nastave, a osobito prvašiće, prošao je u radosti i uzbuđenju.  Uz topli pozdravni govor ravnatelja i blagoslov župnika Ivice Puškadije, učenici su uz pratnju svojih učiteljica veselo ušetali u školsku sportsku dvoranu gdje su ih dočekali mladi glumci Dramskog studija "DADA" KD Pinklec.

Oni su za njih odigrali predstavu Ivica i Marica (pseća priča). Inspirirani bajkom braće Grimm Ivica i Marica, napisali su vlastitu bajku o psima lutalicama čija je najveća želja pronaći svoga gospodara. Predstava nastoji potaknuti udomljavanje pasa iz skloništa za životinje. Smijeha i zabave nije nedostajalo pa je učenicima prvi nastavni dan čak i prebrzo završio.

Svim učenicima želimo mnogo uspjeha u učenju, razvijanju znanja i vještina, ali i pregršt lijepih trenutaka u međusobnom druženju.

Više fotografija pogledajte u Foto-galeriji.