Božićna priredba -
klikom na fotografije
pogledajte videozapise
Dan škole
Jesen okom fotografije
« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Popis udžbenika za školsku godinu 2023./2024.
Ravnatelj:
Mladen Beuk, dipl.ing.
Primanje roditelja:
- utorak i četvrtak
od 15,30 do 16,30 sati.
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto
Rezultati županijskih natjecanja ....
Matematika:
8. razred:
- Mateo Kutnjak - 6. mjesto
- Kristina Medved - 7. mjesto
- Marija Horvat - 11. mjesto
- Dora Šarić - 12. mjesto
- Filip Tomašić - 13. mjesto
- Elvis Lončarić - 15. mjesto
7. razred:
- Lea Perhoč - 11. mjesto
- Benjamin Horvat - 18. mjesto
- Natali Jagec - 19. mjesto
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!!!!
- Veronika Jarni - 9. mjesto
- Filip Kralj - 19. mjesto
5. razred:
- Nikola Pintarić - 2. mjesto!!!!
- Ivan Cvetković - 5. mjesto
- Vjeran Radiković - 8. mjesto
- Sven Šenji - 11. mjesto
- Antonio Cvetković - 17. mjesto
4. razred:
- Juraj Barlek - 4. mjesto
- Lea Crnčec - 19. mjesto
- Filip Soldat - 19. mjesto
- Jakov Trstoglavec - 26. mjesto
Informatika:
5. razred:
- Nikola Pintarić - 1. mjesto!!!!
6. razred:
- Tonko Sabolčec - 1. mjesto!!! - POZIV NA DRŽAVNO NATJECANJE!
- Filip Kralj - 5. mjesto!!!!
Engleski jezik:
8. razred:
- Marija Horvat - 5. mjesto
Hrvatski jezik:
7. razred:
- Sara Sečan - 7. mjesto
Županijski LIDRANO 2009:
- Dramska družina - prijedlog na DRŽAVNO NATJECANJE!!!
Fizika:
8. razred:
- Marija Horvat - 4. mjesto
- Dora Šarić - 4. mjesto
Kemija:
7. razred:
- Lucija Pergar - 16. mjesto
- Lea Perhoč - 16. mjesto