Erasmus day

Učenici osmog razreda su u petak, 11.10.2019., nakon nastave zajedno s učiteljima  i učenicima iz drugih škola obilježili Erasmus+ dan.

The eight graders of  celebrated Erasmus+ Day on Friday after class with their teachers and students from other schools.

U projekt su bili uključeni i ostali timovi iz OŠ Belica, OŠ T. Goričanca iz Male Subotice, VI. OŠ Varaždin i I. OŠ Čakovec. Uz razgovor i prezentacije predstavili smo svoje projekte i ciljeve, dijeleći do sada stečena iskustva, uz poneku anegdotu. Informirali smo jedni druge o tome kako se pripremamo za putovanja te smo naučili nešto novo. Iznimno nam je drago što smo sudjelovali u Erasmus+ danu i osnažili međusobnu suradnju s ostalim školama koje sudjeluju u projektu.

Other teams from Primary school Belica, Primary school T.Goričanca from Mala Subotica, VI. Primary school Varaždin and I. Primary school Čakovec were also involved in the project. In addition to conversations and presentations, we presented our projects and goals, shared lessons we have learned so far, with some anecdotes. We instructed each other how to prepare for the journey, and learned something new. We are very pleased to have participated in Erasmus + Day and strengthened our cooperation with other participating schools.