Završna svečanost osmaša u OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu

Autor: nikki paškalj, 26. 6. 2017.

Ono što nikako nismo mogli zamisliti kada smo krenuli u osnovnu školu je kraj

Sve u životu jednom završi pa tako i osnovna škola. Svake godine jedna generacija odlazi, a nova dolazi. Kako bi se osmaši oprostili od osnovne škole, u utorak  20. lipnja, na završnoj svečanosti učenici su pripremili prezentacije i filmove kojima su se predstavili te ukratko ispričali što će od svog osnovnoškolskog obrazovanja najviše pamtiti.

Neke učenike preplavile su emocije pa su pustili i pokoju suzu.

Uslijedila je podjela svjedodžbi, a nakon toga ravnatelj Mladen Beuk podijelio je knjige učenicima koji su svih osam razreda završili odličnim uspjehom. Na kraju je slijedio domjenak na kojem su se učenici, roditelji i učitelji mogli po posljednji puta zajedno družiti.

Svi su osmaši vjerojatno jedva čekali da osnovna završi pa da mogu krenuti u srednju školu, upoznati nove prijatelje i doživjeti nove pustolovine. No sada, kada je sve gotovo, svima kroz glavu prolazi jedno pitanje: "Kada je sve završilo?" Svim osmašima želimo sreću u daljnjem školovanju i životu te se nadamo da će upisati željene srednje škole i baviti se onim što vole.