Finale kupa u streljaštvu u školskoj sportskoj dvorani u Svetom Jurju na Bregu

Autor: Maja Barbić, milana gašparović, 30. 4. 2015.

Povodom 40 godina rada Streljačkog kluba "Zelenbor" Brezje, Dana općine Sveti Juraj na Bregu i Dana Međimurske županije, Streljački klub "Zelenbor" Brezje organizator je finala Kupa Hrvatske u gađanju zračnim oružjem (puška i pištolj). Natjecanje je održano 25. travnja 2015. u školskoj sportskoj dvorani u Svetom Jurju na Bregu.

Načelnik općine Sveti Juraj na Bregu, Anđelko Nagrajsalović, otvorio je natjecanje na prigodnoj svečanosti na kojoj se pjesmom predstavila KUU Zasadbreg.  Na natjecanju su sudjelovali najbolji reprezentativci Hrvatske u muškoj i ženskoj konkurenciji. Među natjecateljima nastupila je i Snježana Pejčić, aktualna pobjednica Svjetskog kupa te dobitnica brončanog odličja na OI u Pekingu 2008.

Dolazak proslavljene olimpijke spremno je dočekala i naša novinarska družina. Prije nastupa simpatična Riječanka odvojila je svoje vrijeme te porazgovarala s našom novinarkom. O čemu? Saznat ćete uskoro. Pratite i dalje mrežne stranice naše škole.

U nastavku pogledajte dio atmosfere s natjecanja.

U suradnji s općinom Sveti Juraj na Bregu organiziran je natječaj na razini škole u kojemu su učenici pod vodstvom učitelja likovne kulture Domagoja Zoričića izrađivali plakate, logo, maskotu i medalje finala kupa HSS-a. Najbolji učenici nagrađeni su vrijedim nagradama. To su: Ana Krnjak (5. a), Ana Krnjak (6. a), Stela Radek (7. b), Davor  Knezić (8. b).

U nastavku pogledajte raznovrsne radove naših učenika.